Delet shtypen mizorisht nga shoferi në Korçë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:13 19-04-2016 Delet shtypen mizorisht nga shoferi në Korçë

Delet shtypen mizorisht nga drejtuesi i një automjeti në Korçë. Kafshët kanë ngordhur menjëherë nga përplasja e madhe, ndërsa drejtuesi, identiteti i të cilit nuk zbulohet, pas ngjarjes ka qenë duke debatuar me bariun lidhur me dëmin e shkaktuar. Nuk dihet pse ai nuk i ka shquar nga larg kafshët dhe të ulte shpejtësinë. Edhe automjeti ka pësuar dëmtime materiale. Aksidenti ka ndodhur në rruygën Korçë-Bilisht pranë fshatit Zëmblak, raporton ‘’Harta Dixhitale e Aksidenteve’’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës/ Deputeti shqiptar unazë me diamante gruas për ditëlindje: Kam 20 vjet që të bëj dhurata
Televizioni prestigjoz “Arte” dokumentar për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.012744903564453
array(1) { ["section"]=> string(50) "delet-shtypen-mizorisht-nga-shoferi-ne-korce-38025" }