Delvinë/ Zjarr në afëri të një pusi nafte, zjarrfikëset e Sarandës dhe Delvinës në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 19-07-2015 Delvinë/ Zjarr në afëri të një pusi nafte, zjarrfikëset e Sarandës dhe Delvinës në vendngjarje Foto ilustruese

Një zjarr ka shpërthyer në afërsi të një pusi nafte në Delvinë. Zjarri dyshohet se ka rënë nga pakujdesia, ndërsa nga ngjarja nuk raportohet për persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhen aktualisht zjarrfikëset e Delvinës dhe Sarandës, të cilat kanë mundur të vënë në kontroll flakët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Shkodër, humb jetën kalimtarja, plagosen 2 të tjerë
Shënohet një tjetër viktimë në plazhin e Spilles, i moshuari po lahej me nipin në det kur humbi jetën »
Article Logic
Execution time: 0.01192307472229
array(1) { ["section"]=> string(98) "delvine-zjarr-ne-aferi-te-nje-pusi-nafte-zjarrfikeset-e-sarandes-dhe-delvines-ne-vendngjarje-16537" }