Demi i tërbuar godet për vdekje 54 vjeçarin në Festivalin e Spanjës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:05 07-07-2015

Guximi i disa njerëzve për të ndjekur deri në fund pasionet dhe çmenduritë e tyre ndonjëherë mund të rrezikojë fatal. Si në rastin e këtij 54 vjeçari i i cili ka humbur jetën në luftën me demin e tërbuar. Ngjarja ka ndodhur në Festivalin St Pere në Grao de Castellon.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012140989303589
array(1) { ["section"]=> string(79) "demi-i-terbuar-godet-per-vdekje-54-vjecarin-ne-festivalin-e-spanjes-video-15499" }