Demi Rose guxon si përherë, tregon të pasmet dhe gjoksin bombastik në mes të rrugës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 26-02-2020 Demi Rose guxon si përherë, tregon të pasmet dhe gjoksin bombastik në mes të rrugës (Foto) Demi Rose

Demi Rose, një nga modelet më të famshme në botë, nuk nguron të ngacmojë fansat e saj nëpërmjet postimeve 'hot' në rrjetet sociale.  

Modelja me forma të kolme shquhet për postimet e saj seksi, që lënë vetëm pak vend për imagjinatën e çdokujt.

Së fundmi, Rose ka publikuar disa foto nga 'Beverly Hills' dhe 'Venice Beach', ku tregon të pasmet dhe gjoksin shpërthyes, duke lënë "me gojë hapur" kalimtarët dhe komentuesit e shumtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091819763183594
array(1) { ["section"]=> string(94) "demi-rose-guxon-si-perhere-tregon-te-pasmet-dhe-gjoksin-bombastik-ne-mes-te-rruges-foto-196562" }