Demiraj dhe Çako, në ceremoninë mortore të efektivit të policisë Lorent Duli

Publikuar tek: aktualitet, më 19:10 01-06-2017 Demiraj dhe Çako, në ceremoninë mortore të efektivit të policisë Lorent Duli

Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Haki Çako morën pjesë në ceremoninë mortore të efektivit të Policisë, Lorent Duli, i cili humbi jetën tragjikisht duke kryer detyrën shtetërore.

Demiraj ishte edhe në familjen e të ndjerit ku u shprehu ngushëllimet më të thella në emër të Ministrisë së Punëve të Brendshme të afërmve dhe shprehu gadishmërinë për mbështetje të pakursyer.

Po ashtu ministri Demiraj vizitoi në spital edhe dy punonjësit e tjerë të plagosur, duke iu uruar shërim të shpejtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkarkohet regjistruesi i pasurive në Shkodër për pjesëmarrje në fushatë, kallëzohet në Prokurori
Protesta e banorëve në Klos: Na jepni dëmshpërblimin për lopët e ngordhura »
Article Logic
Execution time: 0.010914087295532
array(1) { ["section"]=> string(81) "demiraj-dhe-cako-ne-ceremonine-mortore-te-efektivit-te-policise-lorent-duli-80862" }