Demokratët e Fierit me foton e Sali Berishës në mur

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:15 26-02-2015 Demokratët e Fierit me foton e Sali Berishës në mur

Demokratëve nuk u ndahet shpirti nga Sali Berisha. Nuk e heqin dot. Nuk e bindin dot veten se në krye kanë Lulzim Bashën. Foto e ditës që propozojmë sot është e mbledhjes së PD-së së Fierit dy ditë më parë. Janë strukturat organizative që kanë pozuar dhe foton e hedhin në ‘Facebook’. Veçse në mur, sigurisht kanë të varur atë, portretin e tyre të madh, Sali Berishën. Ta kenë kaq të vështirë vallë të pranojnë kryetar Lulzim Bashën???

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097789764404297
array(1) { ["section"]=> string(56) "demokratet-e-fierit-me-foton-e-sali-berishes-ne-mur-4452" }