Demokrati qëllon me vezë drejt Bashkisë, Blendi Salaj: Protesta e sotme e PD vetëm Parkut nuk i shërben

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:41 22-02-2016 Demokrati qëllon me vezë drejt Bashkisë, Blendi Salaj: Protesta e sotme e PD vetëm Parkut nuk i shërben

Sot demokratët kanë qëlluar me vezë e domate drejt Bashkisë së Tiranës në shenjë proteste për rritjen sipas tyre të çmimeve të shërbimeve publike.

Më pas, ata protestën e kanë zhvendosur te Parku i Liqenit për të kundërshtuar ndërtimin e ri por gazetari Blendi Salaj është i mendimit se protesta e sotme e PD vetëm Parkut nuk i shërben.

“Protesta e sotme e PD-së vetëm Parkut nuk i shërben, dhe u kujton tiranasve pse votuan për Erion Veliajn”, shkruan Salaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057127952575684
array(1) { ["section"]=> string(107) "demokrati-qellon-me-veze-drejt-bashkise-blendi-salaj-protesta-e-sotme-e-pd-vetem-parkut-nuk-i-sherben-33240" }