Dëmtime nga tërmeti, mbyllen dy godina në Qytet Student

Publikuar tek: aktualitet, më 12:45 02-12-2019 Dëmtime nga tërmeti, mbyllen dy godina në Qytet Student

Tërmeti i fuqiëshëm i 26 nëntorit ka shkaktuar shumë dëme të mëdha edhe në godinat e Qytet Studentit.

Mësohet se janë dëmtuar godinat me 20-21 dhe Policia ka vendosur shiritin.

Në këtë mënyrë janë rrethuar dhe mbyllur godinat.

Kujtojmë që më herët është paralajmëruar që arsimi i lartë e nis procesin mësimor më datë 5 dhjetor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077569484710693
array(1) { ["section"]=> string(61) "demtime-nga-termeti-mbyllen-dy-godina-ne-qytet-student-188119" }