Dëmtimi i tmerrshëm, lojtari thyen këmbën gjatë ndeshjes Guangzhou-Barcelona (Video)

Publikuar tek: sport, më 23:33 17-12-2015

Kujdes, pamje të rënda.

Një dëmtim i tmerrshëm ka qenë ai për futbollistin e Guangzhou, Zou Zheng, i cili theu këmbën në fushën e lojës gjatë një dyluftimi me një prej lojtarëve të Barcelonës.

Zheng u transportua më njëherë në spital dhe për shkak të dëmtimit pritet të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushës.

Ndeshja gjysmëfinale e Botërorit të Klubeve përfundoi në favori 3-0 për katalanasit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009166955947876
array(1) { ["section"]=> string(87) "demtimi-i-tmerrshem-lojtari-thyen-kemben-gjate-ndeshjes-guangzhou-barcelona-video-28031" }