Dëmtohet fidri, Don Bosko dhe zonat përreth pa drita

Publikuar tek: aktualitet, më 11:21 21-01-2017 Dëmtohet fidri, Don Bosko dhe zonat përreth pa drita

OSHEE bën me dije se në zonën e “Don Boskos” në Tiranë dhe zonat përreth saj ka patur ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të dëmtimit të fidrit.

Megjithatë, sipas OSHEE kjo ndërpreje nuk ka qenë e gjatë dhe qytetarëve u është rikthyer sërish energjia por mbeten ende pa druta dy pallate pranë Don Boskos, për të cilat po punohet me intensitet për kthimin në normalitet të situatës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 21 janari: Këto janë pamjet që duhet të shikojë e kujtojë çdo shqiptar (Si u vranë 4 protestuesit- VIDEO)
“ISIS është i mirë”, lihet e lirë mësuesja e Shkodrës »
Article Logic
Execution time: 0.01147198677063
array(1) { ["section"]=> string(57) "demtohet-fidri-don-bosko-dhe-zonat-perreth-pa-drita-66200" }