Dëmtohet Mohamed Salah, mundësi e “artë” për lojtarin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 20:59 12-10-2018 Dëmtohet Mohamed Salah, mundësi e “artë” për lojtarin shqiptar

Mohamed Salah mbrëmjen e sotme është zëvendësuar në fushën e lojës në një ndeshje e vlefshme për Kupën e Kombëve të Afrikës mes Egjiptit dhe Esëatini.

Gjithçka është mbyllur me rezultatin 4-0 për vendasit, por që duket se ka një shije të “hidhur”, sepse Salah i “tremb” me daljen e tij nga loja.

Deri më tani ende nuk ka diçka zyrtare në çfarë shkalle është dëmtimi i sulmuesit, ndërsa në anën tjetër kjo është një mundësi shumë e mirë për lojtarin shqiptar që luan te Liverpool, Xherdan Shaqiri, i cili mund të startojë që nga minuta e parë.

Megjithatë duhet të presim për një tjetër fakt në lidhje me këtë çështje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020164012908936
array(1) { ["section"]=> string(66) "demtohet-mohamed-salah-mundesi-e-arte-per-lojtarin-shqiptar-137617" }