Dëmtoi kabullin elektrik dhe la pa ujë e drita ‘Komunën e Parisit’, policia shoqëron eskavatoristin

Publikuar tek: aktualitet, më 18:47 04-08-2020 Dëmtoi kabullin elektrik dhe la pa ujë e drita ‘Komunën e Parisit’, policia shoqëron eskavatoristin Ilustruese

Vijon problem i dritave në Komunën e Parisit.

Bëhet me dije se policia ka shoqëruar ekskavatoristin që ka këputur kabujt elektrik. Si pasojë e ndërhyrjes në rrugë banorët kanë mbetur pa drita dhe pa ujë.

Një kompani private ka qënë duke bërë punime tek rruga ‘Medar Shtylla’, ku kanë këputur kabullin elektrike dhe kanë lënë pa drita zonën “Komuna e Parisit”.

Banorët e lagjes së 'Komunës së Parisit' janë që prej orës 15:25, pa drita, ndërsa OSHEE a deklaruar se po punon për riparimin e dëmit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011721849441528
array(1) { ["section"]=> string(103) "demtoi-kabullin-elektrik-dhe-la-pa-uje-e-drita-komunen-e-parisit-policia-shoqeron-eskavatoristin-216085" }