Dënohet me 15 vite burg imami i xhamisë së Leshnicës, lufton krah organizatës terroriste ISIS

Publikuar tek: aktualitet, më 14:43 25-04-2017 Dënohet me 15 vite burg imami i xhamisë së Leshnicës, lufton krah organizatës terroriste ISIS

Imami i xhamisë së Leshnicës, Almir Daci ditën e sotme është dënuar me 15 vite burg nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, i cili dyshohet se po lufton krah organizatës terroriste ISIS.

Almir Daci është vetëshpallur imami i xhamisë së Leshnicës në qytetain e Sarandës. Sipas të dhënave të Prokurorisë dyshohet se Daci i është bashkuar organizatës terroriste ISIS duke luftuar krah me to.

Dënimi me 15 vite burg është marrë ditën e sotme nga Prokuroria e Krimeve të Rënda.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « INTERVISTA E FUNDIT e ish-shefit të Krimit Ekonomik, Ervin Dalipaj nga arratia: Përfshirja ime në vrasjen e Çollakut dhe pse s’dorëzohem
Pas Çipës, ja "kokat" e rëndësishme që do ikin nga policia, lëvizje dhe në nivel komisariatesh »
Article Logic
Execution time: 0.010891199111938
array(1) { ["section"]=> string(98) "denohet-me-15-vite-burg-imami-i-xhamise-se-leshnices-lufton-krah-organizates-terroriste-isis-76399" }