Dënohet me 37 burgime të përjetshme pasi përdhunoi 7 vajzat e shokut të tij

Publikuar tek: bota, më 18:28 15-03-2016 Dënohet me 37 burgime të përjetshme pasi përdhunoi 7 vajzat e shokut të tij

Një person në Afrikën e Jugut është dënuar me 37 burgime të përjetshme, me 37 akuza për përdhunim dhe 29 akuza për  krijimin e materialeve pornografike me të mitur.

Gjykata tha se ai kishte droguar dhe përdhunuar 7 vajzat e reja të shokut të tij teksa e vizitonin në shtëpi. Shteti rrëzoi rreth 3000 akuza të tjera pas një marrëveshje për pranimin e fajësisë, transmeton "Mirror".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është pasaporta më e rrallë në botë që lëshohet nga Urdhri i Kalorësve të Kryqëzatave
”Anonymous” i shpall luftë totale Donald Trump-it »
Article Logic
Execution time: 0.01263689994812
array(1) { ["section"]=> string(81) "denohet-me-37-burgime-te-perjetshme-pasi-perdhunoi-7-vajzat-e-shokut-te-tij-35171" }