Dënohet për abuzim seksual të dy djemve të mitur, nëna e dy vajzave

Publikuar tek: bota, më 13:15 18-04-2019 Dënohet për abuzim seksual të dy djemve të mitur, nëna e dy vajzave

Në Amerikë skandalet e abuzimeve seksuale të fëmijëve të mitur nuk kanë fund.

Sot do dënohet në gjykatë 41-vjeçarja Coral Lytle e cila përdorte dy vajzat e saj si mënyrë për t’u afruar të dy të dashurit e tyre.

Vajzat e saj kanë moshën 14 dhe 16 vjeç dhe kishin nga një të dashur. Coral Lytle akuzohet se kishtë marrëdhënie seksuale me të dy djemtë të cilët ishin të dashurit e vajzave të saj.

Sipas New York Times, e ema i thërriste djemtë në shtëpi, i jepte alkool dhe më pas bënte seks me ta. Një nga djemtë, e tregoi këtë ngjarje tek prindërit e tij dhe kështu u zbulua i gjithë skandali.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë reaguar ashpër ndaj 41-vjeçares dhe kërkojnë burgimin e saj të përjetshëm.

57503409_401411107305669_3219974339436740608_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019538879394531
array(1) { ["section"]=> string(73) "denohet-per-abuzim-seksual-te-dy-djemve-te-mitur-nena-e-dy-vajzave-160916" }