Dënohet për abuzim seksual të dy djemve të mitur, nëna e dy vajzave

Publikuar tek: bota, më 13:15 18-04-2019 Dënohet për abuzim seksual të dy djemve të mitur, nëna e dy vajzave

Në Amerikë skandalet e abuzimeve seksuale të fëmijëve të mitur nuk kanë fund.

Sot do dënohet në gjykatë 41-vjeçarja Coral Lytle e cila përdorte dy vajzat e saj si mënyrë për t’u afruar të dy të dashurit e tyre.

Vajzat e saj kanë moshën 14 dhe 16 vjeç dhe kishin nga një të dashur. Coral Lytle akuzohet se kishtë marrëdhënie seksuale me të dy djemtë të cilët ishin të dashurit e vajzave të saj.

Sipas New York Times, e ema i thërriste djemtë në shtëpi, i jepte alkool dhe më pas bënte seks me ta. Një nga djemtë, e tregoi këtë ngjarje tek prindërit e tij dhe kështu u zbulua i gjithë skandali.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë reaguar ashpër ndaj 41-vjeçares dhe kërkojnë burgimin e saj të përjetshëm.

57503409_401411107305669_3219974339436740608_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010189056396484
array(1) { ["section"]=> string(73) "denohet-per-abuzim-seksual-te-dy-djemve-te-mitur-nena-e-dy-vajzave-160916" }