Denoncimi 'bombë': Erdhën nga Milano, janë në Sanatorium me koronavirus. Presin të mbarojë Kongresi i PS që ta shpallin

Publikuar tek: politike, më 23:58 28-02-2020 Denoncimi 'bombë': Erdhën nga Milano, janë në Sanatorium me koronavirus. Presin të mbarojë Kongresi i PS që ta shpallin

Ish-kreyministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh nga një qytetar i cili pretendon se 3 persona që janë ktheyr me avion nga Milano për në Rinas, janë dërguar në Sanatarium pasi dyshohen se mund të jenë prekur nga koronavirusi.

 

Qytetari i shkruan Berishës se lajmi për këto raste po fshihet qëllimisht deri në përfundim të Kongresit të Partisë Socialiste.

Denoncimi i plotë:

Denoncon qendrimin kriminal te Edvin Çekapit dhe Ndrikull Hajnise ndaj futjes se Koronavirusit!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr.

Ju drejtohem per te denoncuar deshtimin total te shtetit Shqiptar ne masat ne lidhje me CoronaVirus sot jan ndaluar ne Rinas 3 pasagjere nga milano te dyshohet te infektuar te cilet jane derguar ne sanatrium dhe rrjedhoje eshte infektuar komplet kush ka qene ne avion me to ,por asnje tjeter nuk eshte marre per tu ekzaminuar vec tyre si rrjedhoje rrezikohet nje perhapje e menjehershme ne tirane nga pasagjeret e tjere. Thuhet se keta presin qe te mbarojne kongresin fhe te shpallin por ky eshte nje krim i vertet anonim te lutem!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085141658782959
array(1) { ["section"]=> string(121) "denoncimi-bombe-erdhen-nga-milano-jane-ne-sanatorium-me-koronavirus-presin-te-mbaroje-kongresi-i-ps-qe-ta-shpallin-196837" }