Denoncimi 'bombë' me VIDEO, parcelë gjigande me kanabis në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 18:55 15-07-2020 Denoncimi 'bombë' me VIDEO, parcelë gjigande me kanabis në Shkodër Parcela me kanabis

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi një video-denoncim, ku shihet qartë një parcelë gjigande e mbjellë me kanabis.

Video është filmuar nga disa burra dhe është publikuar nga një faqe në Instagram, por është shpërndarë edhe nga Berisha.

Nuk dihet se ku apo kur është bërë kjo video, por mendohet se është aktuale. Edhe vetë personi që e ka filmuar dëgjohet tek habitet kur sheh hapësirën e madhe të mbjellë me kanabis sativa.

"Në vend të misrit tani me udhëzimin e Edvin Drogës mbillet kanabis, por kujdes, medicinal!!", shkruan Berisha në facebook.  

Lexo edhe: Pamjet nga bota dhe zëri nga Shqipëria, Berisha bie viktimë e Tik-Tok, shndërron boronicat dhe luleshtrydhet në kanabis

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090680122375488
array(1) { ["section"]=> string(70) "denoncimi-bombe-me-video-parcele-gjigande-me-kanabis-ne-shkoder-213936" }