Denoncimi, fshati i Agollit ka tre probleme të mëdha

Publikuar tek: aktualitet, më 19:53 10-07-2017 Denoncimi, fshati i Agollit ka tre probleme të mëdha

Fashti Menkulas është vendlindja e poetit dhe shkrimtarit të madh, Dritëro Agolli.

Por kjo, nuk e ka ndihumar fshat, që të shpëtojë nga fati që kanë pësuar pothuajse të gjithë fshatrat shqiptar.

Menkulasi, sipas një denoncimi që ka ardhur në redaksinë e neësbomb.al, vuan një sërë problemesh, por si më të veçantat, ky denoncim veçon atë të trajtimit mbeturinave, shkatërrimit të fushës së sportit dhe indiferencën ndaj shtëpisë së shkrimtarit Dritëro Agolli.

Denoncimi: 

19964666_10156253707848765_1320469581_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026087045669556
array(1) { ["section"]=> string(57) "denoncimi-fshati-i-agollit-ka-tre-probleme-te-medha-85684" }