Denoncimi: Kryetari i kësaj bashkie është i përfshirë familjarisht në trafikun e qenieve njerëzore

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:26 29-09-2017 Denoncimi: Kryetari i kësaj bashkie është i përfshirë familjarisht në trafikun e qenieve njerëzore

Një kryetar bashkie është i përfshirë familjarisht në trafikun e qenieve njerëzore, është kjo akuza e rëndë që bën ish-kryeministri, Sali Berisha.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Berisha shkruan se i ka mbërritur një mesazh nga një qytetar që denoncon kryeatrin e Bashkisë së Hasit.

Në denoncimin e publikuar nga Berisha thuhet se vëllezërit dhe shoferi i kryetarit të Bashkisë Hasit merren me trafikimin e qenieve njerëzore drejt Britanisë së Madhe.

Më poshtë denoncimi i plotë i Sali Berishës:

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02013111114502
array(1) { ["section"]=> string(103) "denoncimi-kryetari-i-kesaj-bashkie-eshte-i-perfshire-familjarisht-ne-trafikun-e-qenieve-njerezore-94198" }