DENONCIMI/ 'Një i armatosur terrorizon nxënësit dhe banorët në Bradashesh, policia nuk ndërhyn'

Publikuar tek: aktualitet, më 14:48 08-05-2019 DENONCIMI/ 'Një i armatosur terrorizon nxënësit dhe banorët në Bradashesh, policia nuk ndërhyn' Foto ilustruese

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital i cili thotë se një person i armatosur po terrorizon banorët dhe nxënësit e shkollës në Bradashesh.

Sipas qytetarit dixhital policia nuk ndërhyn lidhur me situatën në Bradashesh.

'Terror ndaj nxënësve dhe banoreve në Bradashesh nga banditi i narkopartisë!

Narkopolicia nuk nderhyn, eshte i yni!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr terror ne bradashesh ne elbasan nji i armatosur me kallashnikov po terrorizon banoret dhe nxensit e shkolles policia nuk nderhyn', shkruan Berisha në postimin e tij.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068359375
array(1) { ["section"]=> string(98) "denoncimi-nje-i-armatosur-terrorizon-nxenesit-dhe-banoret-ne-bradashesh-policia-nuk-nderhyn-163451" }