Denoncimi: Policët e Shqiponjave dhunojnë të riun e prangosur (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:02 16-12-2019 Denoncimi: Policët e Shqiponjave dhunojnë të riun e prangosur (VIDEO) Policet dhunojne te riun e prangosur

Një denoncim ka ardhur tek ish-kryeministri Berisha mbrëmjen e sotme ku në një video tregohet se si disa efektivë të forcave policore 'Shqiponja' dhunojnë një të ri të prangosur.

Ish kryeministri Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook videon ku tregohet se edhe pse i lidhur me pranga dhe duke vuajtur nga astma, i riu i cili ende nuk dihet se për çfarë është arrestuar, qëllohet nga një polic ndërkohë që dy të tjerë e mbajnë.  

Berisha e ka qujtur policinë si narkopolici të narkohorrave si dhe ka shkruar se edhe pse e kanë lidhur me hekura, policët e qëllojnë të riun si kafshë.

Postimi i plotë:

Pasi e ka lidhur me hekura, e qellon si kafshe!

Kjo eshte narkopolicia e narkohorrave!

Shikoni videon. sb

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kusari për VOA: "Antishpifja", shkelje e standardeve që garantojnë lirinë e mediave
Skandali/ Eksperti që firmosi aktin e falsifikuar tek Miramare kishte vdekur 5 vite parë, ja detajet shokuese nga dosjet e ndërtimit në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.012341976165771
array(1) { ["section"]=> string(73) "denoncimi-policet-e-shqiponjave-dhunojne-te-riun-e-prangosur-video-189585" }