Denoncimi: Polici kërcënon qytetarin, mos filmo se është vepër penale

Publikuar tek: aktualitet, më 18:41 28-08-2017 Denoncimi: Polici kërcënon qytetarin, mos filmo se është vepër penale

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar me anë të qytetarit dixhital një përplasje mes një polici dhe një qytetari që po kalonte te Komuna e Parisit me automjetin e tij.

Në videon e dërguar nga qytetari, të cilën më pa e ka publikuar Berisha, polici i është drejtuar drejtuesit të automjetit duke i thënë që të mos e filmonte në të kundërt do e ndjekë penalisht.

Postimi i Berishës:

Polici kercenon qytetarin: Fillmimi eshte veper penale ndaj mos filmo! 
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

"Pershendetje Doktor. Kjo eshte video qe eshte bere tek hyrja e Komuna e Parisit ku Polici kercenon me ndjekje penale PSE filmon"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068421363830566
array(1) { ["section"]=> string(73) "denoncimi-polici-kercenon-qytetarin-mos-filmo-se-eshte-veper-penale-90453" }