Denoncimi: Shikoni ku flenë pacientët në spitalin “Nënë Tereza” (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:42 04-09-2017

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të publikojë denoncimet e qytetarëve përmes rrjeteve sociale.

Në këtë video, Berisha denoncon sipas tij gjendjen e mjerë në spitalin “Nënë Tereza”, përmes mesazhit dhe videos së një qytetari. Në këto pamje shfaqet ambienti i një dhome spitali dhe në shesh ndodhet një krevat i improvizuar.

STATUSI I PLOTË

Gjendje e mjere ne spitalin Nene Tereza! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

"Pershendetje 
Z, Sali Berisha
Ndodhem te Spitali Nene Teresa 
Tu bere nje Visit njej Njeriut Tim 
Por Kur pash nje Pacient te Semure nje nje Krevat kam ngel Pa mend 
E kishin Vuar si ne Sendilet e Ifave te Enverit se Krevat une smundem ta Quaj ket 
Po te dergoj dhe Foton 
Me Respekt"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018185138702393
array(1) { ["section"]=> string(72) "denoncimi-shikoni-ku-flene-pacientet-ne-spitalin-nene-tereza-video-91098" }