Denoncimi: Shoferi i Taulant Ballës, sekser. U ngop me lekë nga gjobat

Publikuar tek: politike, më 21:46 05-02-2018 Denoncimi: Shoferi i Taulant Ballës, sekser. U ngop me lekë nga gjobat

Denoncimi i një qytetari dixhital ka mbërritur në telefonin e ish kryeministrit Sali Berisha, i cili pretendon se shoferi i deputetit Taulant Balla ka rolin e sekserit.

Lexoni të plotë denoncimin e tij, të postuar nga Berisha:

Taulant Balla pret gjoba per çdo vend pune dhe çdo legalizim. Ai ka per sekser shoferin e tij!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Sb

“Ne librazhd behet nami doktor te gjitha vende pune legalizime e shum e shum te tjera kalojn nga Dora e sekserit shoferit te deputetit Taulant Balla, avni mema ky esht ndermjetsi po paguhen shuma te medha parash deputetit nepermjet kti sekseri per nje vend pune apo per legalizim banesash te lutem denoncoje kete fenomen ky plehra duhet te shkoj ne burg”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0053260326385498
array(1) { ["section"]=> string(74) "denoncimi-shoferi-i-taulant-balles-sekser-u-ngop-me-leke-nga-gjobat-109262" }