Denoncimi: Vdes pensionisti në mes të Fierit, ambulanca nuk shkon ta marrë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:49 16-07-2019 Denoncimi: Vdes pensionisti në mes të Fierit, ambulanca nuk shkon ta marrë (FOTO)

Një denoncim i fortë ka mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Një qytetar dixhital denoncon vdekjen e një pensionisti në mes të qytetit të Fierit, i mbështetur në murin e Postës Shqiptare.

Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha, për 30 minuta ambulanca nuk ka shkuar në vendngjarje dhe nuk i është dhënë asnjë ndihmë mjekësore.

Denoncimi i Berishës:

Vdes ne mes te qytetit pa asnje ndihme mjeksore!

Ne narkoshtet nuk ka urgjence per qytetaret!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Jemi shokur Doktor 
Pensionisti ne kete gjendje ka qendruar per gjysem ore.
Ambulanca nuk u duk.
Personi ne fjale nderroj jete tek muri i Postes Fier.
Keqardhje!

hxfrjhbj.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088331699371338
array(1) { ["section"]=> string(84) "denoncimi-vdes-pensionisti-ne-mes-te-fierit-ambulanca-nuk-shkon-ta-marre-foto-172370" }