Denoncon hajdutin,…por në facebook, dhe i tregon se “nuk mban lekë në shtëpi”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:52 05-04-2015 Denoncon hajdutin,…por në facebook, dhe i tregon se “nuk mban lekë në shtëpi”

Ndodh edhe kështu. Ke dalë jashtë për një drekë pashke, por kur kthehesh në shtëpi, e gjen shtëpinë totalisht të shkatërruar, nën mbretërinë e rrëmujës së hajdutit. Dhe nuk ngurron: ndërsa je duke marrë në telefon policinë, fotot urgjent i hedh në facebook. E çdo gjë bëhet publike.

Kjo ka ndodhur edhe me këto foto dhe nëpërmjet këtij postimi, ku vajza, ka zgjedhur një mënyrë origjinale për t’i thënë në distancë hajdutit që e ka bërë gjithë rrëmujën sepse e ka bërë kot. “Në shtëpi nuk mbajmë lekë” thuhet në statusin në facebook, shoqëruar dhe me foto. Por, siç shihet dhe nga fotot e rrëmujës, në shtëpi, mbahen shumë këpucë, aq shumë, sa kutitë janë vendosur në banjo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089750289916992
array(1) { ["section"]=> string(78) "denoncon-hajdutin-por-ne-facebook-dhe-i-tregon-se-nuk-mban-leke-ne-shtepi-7897" }