“Denoncon” ish-këshilltari i Fatos Nanos: Skafistët e drogës sot u nisën nga shtëpia me skaf

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:48 21-05-2017 “Denoncon” ish-këshilltari i Fatos Nanos: Skafistët e drogës sot u nisën nga shtëpia me skaf

Përmbytjet që u shkaktuan sot në qytetin bregdetar të Durrësit krijuan kaos në rrugët kryesore dhe ato dytësore.

Madje, niveli i ujit arrinte mbi 20 cm në disa zonë, saqë me këto situata nuk kanë munguar edhe rionitë në rrjetet sociale.

Ish-këshilltari i Fatos Nanos, njëherësh gazetari Ylli Dylgjeri poston foton e një makine që po “noton” nga uji i përmbytjeve në Durrës dhe ironizon me situatën e kanabisit në vend.

“Durrës/ Sot ishte ditë për skafistët e drogës. U nisën nga shpija me skaf”, shkruan Dylgjeri.

Në Durrës u përmbytën rrugët kryesore të qytetit, si dhe shpërthyen ujërat e zeza në zonën e Stacionit të Trenit.


 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020852088928223
array(1) { ["section"]=> string(95) "denoncon-ish-keshilltari-i-fatos-nanos-skafistet-e-droges-sot-u-nisen-nga-shtepia-me-skaf-79423" }