Denoncon nëna shqiptare: Më përdhunuan djalin 14-vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 19:37 23-02-2018 Denoncon nëna shqiptare: Më përdhunuan djalin 14-vjeçar

Një grua shqiptare në Greqi ka denoncuar në polici se djali i saj i mitur 14-vjeçar është përdhunuar nga një 30-vjeçar pakistanez.

Ngjarja ka ndodhur në fshati Triadha të ishullit Euboea. Gruaja e ka denoncuar rastin në polici pasditen e 17 Shkurtit, ndërsa sot është bërë publik nga mediat greke.

Pas kallëzimit, policia arrestoi 30-vjeçarin, për të cilin zbuloi se po qëndron ilegalisht në Greqi.

Prokurori ka urdhëruar që 14-vjeçari t’i nënshtrohet një ekzaminimi mjeko-ligjor për të vërtetuar nëse akuzat e mamasë së tij janë të vërteta.

 28418494_10156035248068771_193980755_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e Edmond Mehmetit në Sarandë, arrestohet në Itali një nga autorët e dyshuar
Troket fruthi vdekjeprurës, specialistja jep alarmin për shenjat dhe kurimin »
Article Logic
Execution time: 0.01062798500061
array(1) { ["section"]=> string(61) "denoncon-nena-shqiptare-me-perdhunuan-djalin-14-vjecar-111245" }