Denoncon punonjësi i FNSH: Po përgatitet skenar TERRORIST, do të merren në qafë kuksianët

Publikuar tek: aktualitet, më 15:20 08-04-2018 Denoncon punonjësi i FNSH: Po përgatitet skenar TERRORIST, do të merren në qafë kuksianët Foto ilustruese

Një denoncim nga një punonjës i FNSH ka mbërritur në inbox-in e ish-kryeministrit Berisha.

Sipas punonjësit është duke u përgatitur një skenar terrorist nga shefi i FNSH Lorenc Shehu, plan i cili sipas tij do të marrë në qafë kuksianët. Berisha paralajmëron personalisht kryeministrir se do të përgjigjet ndaj çdo akti të terrorizmit shtetëror ndaj banorëve.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit Berisha:

Edvin Kristaq Rama, i udhehequr nga urrejtja e tij pregatit akte terrorizmi shteteror ndaj qytetareve te tij!

Punonjesi i FNSH dixhital denoncon:

Skenarin terrorist, hakmarres te Edvin Kristaq Rames ndaj heronjve te Kukesit qe i thyen turinjte. Me kete rast paraljmeroj Edvin Kristaq Hakmarrjen se do pergjigjet personalisht ndaj çdo akti te terrorizmit shteteror ndaj banoreve guximtar te Kukesit, Hasit, Tropojes!

Lexoni mesazhin e tij. sb

“Përshendetje Zoti Berisha.Jam nje punonjes i 712 fnsh tirane Dua tju bej me dije se me urdher nga lart ne drejtori shefi fnsh lorenc shehu po pergatit skuadren per te marre ne qafe kuksianet e tjere qe jane ne kerkim me forma te kundraligjshme.ju lutem publikoje se gjera te liga kan ne mend ky ushtar dhe servil i qeveris qe merr gjoba per te punuar ketu bejini thirrje xhafes se krimit ta largoje sa me shpejt ju lutem se po marrim urdhera per te ushtruar dhune ne vellezerit tane me respekt anonim te lutem”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humbi kontrollin e motorrit, aksidentohet rëndë 29 vjeçari shqiptar
U sulmua nga persona të maskuar, Drishti: Nuk është as Balili e as Shullazi, do t’i tredh vetë »
Article Logic
Execution time: 0.010695934295654
array(1) { ["section"]=> string(94) "denoncon-punonjesi-i-fnsh-po-pergatitet-skenar-terrorist-do-te-merren-ne-qafe-kuksianet-116150" }