Depp rikuperohet, nis xhirimet e “Piratët e Karaibeve”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 01-04-2015 Depp rikuperohet, nis xhirimet e “Piratët e Karaibeve” Aktori Johnny Depp

Më në fund aktori i Hollywood-it Johnny Depp është rikuperuar dhe do të nisë xhirimet për “Piratët e Karaibeve”.

Depp pati një lëndim të dorës por tashmë gjithçka do të nisë më 12 prill edhe pse xhirimet ishin planifikuar të nisnin në muajin mars. Depp është shprehur i gatshëm për skenat e reja të filmit.

Kjo është pjesa e pestë e filmit dhe i kanë mbetur edhe 14 javë xhirime ndërkohë qqë premiera është planifikuar të shfaqet më 7 korrik të vitit 2017. Duhet pak kohë deri atëhere po fundja e e rëndësishmë është që Deep u rikuperua. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026644945144653
array(1) { ["section"]=> string(56) "depp-rikuperohet-nis-xhirimet-e-piratet-e-karaibeve-7498" }