Deputetët dhe një plan ndryshe nga salla e fjalosjeve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:11 06-03-2015 Deputetët dhe një plan ndryshe nga salla e fjalosjeve

Kjo është një foto bërë nga Edi Rama dje në Kuvendin e Shqipërisë pikërisht në momentet e tensionit me deputetët e opozitës. Ajo që të bën përshtypje nuk është tensioni mes deputetëve, sepse jemi mësuar të shohim edhe më keq, por se sa ndryshe duket Parlamenti. Gjithnjë deputetët dhe ministrat i kemi parë sikur ne të jemi spektatorët dhe ata personazhet kryesore në skenë, ndërkohë që tani, ne-publiku po shohim pamjen se si na shohin ata përherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085878372192383
array(1) { ["section"]=> string(58) "deputetet-dhe-nje-plan-ndryshe-nga-salla-e-fjalosjeve-5096" }