Deputetët e PD u bien me dorë tavolinave, shikoni reagimin e Ramës (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:35 01-02-2018 Deputetët e PD u bien me dorë tavolinave, shikoni reagimin e Ramës (VIDEO)

Kaos në Kuvend.

Opozita vazhdon të mbajë bllokuar foltoren e Kuvendit ndërsa deputetët bërtasin me të madhe “kriminelë, kriminelë” dhe u bien me dorë tavolinave duke krijuar zhurmë në seancë.

Në video duket edhe kryministri Edi Rama, aspak i qetë ndërsa me gjeste u drejtohet deputetëve të PD mos prishin seancën.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0035159587860107
array(1) { ["section"]=> string(78) "deputetet-e-pd-u-bien-me-dore-tavolinave-shikoni-reagimin-e-rames-video-108712" }