Deputetët e PD u bien me dorë tavolinave, zhurmë e kaos në Kuvend (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 12:20 01-02-2018 Deputetët e PD u bien me dorë tavolinave, zhurmë e kaos në Kuvend (FOTOT)

Pas përjashtimit të deputetit të PD Edmond Spaho nga seanca plenare dhe ndërprerjes për të tretën herë të seancës nga ana e kryeparlamentarit Ruçi, opozitarët vazhdojnë të bllokojnë foltoren.

Jo vetëm kaq, për të mos lejuar kënd të flasë e të dëgjohet ata u kanë rënë me dorë tavolinave duke krijuar kaos dhe zhurmë në seancë, ç’ka e ka bërë të pamundur vazhdimin e saj në mënyrë normale.

deppp.png

dep1.png

deop6.png

Prdcep2.pngitet që kryetari i PD Lulzim Basha të dalë nga salla e të japë një deklaratë për mediat.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011731147766113
array(1) { ["section"]=> string(77) "deputetet-e-pd-u-bien-me-dore-tavolinave-zhurme-e-kaos-ne-kuvend-fotot-108709" }