Deputetët Taulant Balla, Esmeralda Shkjau, Erjon Braçe dhe Pjerin Ndreu ‘’Ndryshe’’(FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 09:56 22-04-2016 Deputetët Taulant Balla, Esmeralda Shkjau, Erjon Braçe dhe Pjerin Ndreu ‘’Ndryshe’’(FOTOT)

Jemi mësuar që deputetët t’i shohim me kravatë e kostum, madje deputet në hijen zyrtare të detyrës teksa flasin nga foltorja e Kuvendit, apo mbajnë deklarata për partinë.

Por ka edhe nga ato momente që ne i kalojmë të gjithë: me miq e kolegë, të buzëqeshur, në kafene apo teksa bëjnë ndonjë ‘’Selfie’’ fshehurazi në sallën e Kuvendit.

Pikërisht këto janë fotot që po sjellim sot për ju…

esmeraldashkjaupjerinndreu.jpg

 erjonbracesupi.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071489810943604
array(1) { ["section"]=> string(89) "deputetet-taulant-balla-esmeralda-shkjau-erjon-brace-dhe-pjerin-ndreu-ndryshe-fotot-38344" }