Deputetët të përmalluar, puthje dhe përqafime në seancën e parë, Braçe dhe Topalli bëjnë ‘paqe’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:29 18-01-2016 Deputetët të përmalluar, puthje dhe përqafime në seancën e parë,  Braçe dhe Topalli bëjnë ‘paqe’

Ka nisur sot seanca e parë sesionit të ri parlamentar për vitin 2016. Të kthyer nga pushimet, deputetët kanë qenë të përmalluar për njëri-tjetrin, duke shkëmbyer puthje dhe përqafime në këtë takim të parë në vitin e ri.

Edhe kundërshtarët e fortë në sallën e Kuvendit, Erjon Braçe dhe Jozefina Topalli kanë vendosur të bëjnë ‘paqe’ në këtë seancë, duke shtrenguar duart.

Megjithatë, nga diskutimet e para të bëra nga krerët e grupeve parlamentare në foltoren e Kuvendit, duket se ky sesion nuk do të jetë aspak i qetë dhe paqësor siç shihet në këto foto. 

12509805_523322881161953_8291900017831233902_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019806146621704
array(1) { ["section"]=> string(97) "deputetet-te-permalluar-puthje-dhe-perqafime-ne-seancen-e-pare-brace-dhe-topalli-bejne-paqe-30338" }