Deputeti Braçe super i kënaqur për çfarë ndodhi dje: E detyrova Berishën, i poshtëruar mbajti një minutë heshtje

Publikuar tek: politike, më 10:34 22-01-2016 Deputeti Braçe super i kënaqur për çfarë ndodhi dje: E detyrova Berishën, i poshtëruar mbajti një minutë heshtje

Deputeti socialist Braçe është super i kënaqur për çfarë ndodhi dje në Kuvend. Sipas asaj që thotë sot, shkak për gëzimin e tij është bërë detyrimi që i ka bërë ish-kryeministrit Berisha të mbante një minutë heshtje për viktimat e 21 janarit.

“Poshterimi vetem per 1 minute!!

Nga e gjitha që u konsumua dje; Jam i sterkenaqur qe: E detyrova Sali Berishen qe per nje minute te heshtte;  te mos shante, te mos fyente, te mos shpifte, por te çohej ne kembe dhe te heshtte;  me zor, me pahir, i poshteruar, prej kater burrave qe i pushkatoi, Ziver Veizit, Hekuran Dedes, Faik Myrtajt, Aleks Nikes!!

Nuk i kish ndodhur kurre!! I ndodhi dje, u poshterua si cdo vrases!!

Tani hapi tjeter; drejtesi per ta duke nisur nga ai, sali berisha!!

Se dyti, dje kuptova sa rendesi ka te mos ndryshoh kurre qendrimin per krime te tilla si ai i pushkatimit pa gjyq te qytetareve te zakonshem ne proteste.

I jam mirnjohes kujtdo- secilit nder ju dhe ketu,  qe me ka ndihmuar te bej kete.

Te kish ndodhur ndryshe, sot do isha lajm i pare ne gazetat personale”, shkruan Braçe.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0074758529663086
array(1) { ["section"]=> string(116) "deputeti-brace-super-i-kenaqur-per-cfare-ndodhi-dje-e-detyrova-berishen-i-poshteruar-mbajti-nje-minute-heshtje-30665" }