Deputeti demokrat fotografon nga televizori deputetin socialist Balla dhe i kthen një përgjigje të hidhur

Publikuar tek: politike, më 16:45 15-12-2015 Deputeti demokrat fotografon nga televizori deputetin socialist Balla dhe i kthen një përgjigje të hidhur

Taulant Balla sajoi një ‘’lojë’’ të vogël me mediet, duke bërë sikur lexonte e-mailin e Arben Ristanit dërguar Sali Berishës, por në fund zbuloi se ishte e gjitha një ‘’shpifje’’, pasi nuk kishte asgjë në letër.

Por e menjëhershme ka qenë përgjigja e deputetit demokrat këtë këtë skenë.

“Nuk do kishte qenë fare pa vlera "humori" që ofrojnë, nëse nuk do e paguanim të gjithë me "burg", miliarda për "Jaguar", miliarda për "konçesione shërbimesh" kur shërbim nuk ka, "prerje dritash", "vetvrasje për pamundësi për të jetuar", "mungesë ilaçesh", "mungesë buke"...mungesë shprese...

"Biletë" shumë e shtrenjtë... Mbyllni shfaqjen!!!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010468006134033
array(1) { ["section"]=> string(111) "deputeti-demokrat-fotografon-nga-televizori-deputetin-socialist-balla-dhe-i-kthen-nje-pergjigje-te-hidhur-27829" }