Deputeti i Elbasanit uron Ditën e Verës: Me ca foto bruto...

Publikuar tek: aktualitet, më 09:09 14-03-2018 Deputeti i Elbasanit uron Ditën e Verës: Me ca foto bruto... Foto e shkeputur nga postimi i deputetit Luciano Boci

Deputeti i PD në Elbasan, Luçiano Boçi uron ditën e verës me një seri fotosh me lule shumëngjyrëshe të marra bruto nga qyteti i Elbasanit.

Me këto foto simbolizuese të ardhjes së verës, ai i uron shqiptarëve bekime dhe lumturi.

“Gëzuar Ditën e Verës miq!
Me urime plot ngjyra pranvere për ju, për ditë të bukura, jetë të lumtur e shumë bekime!Me ca foto bruto nga shpërthimi i natyrës në zemrën e festës,në Elbasan.”-shkruan deputeti në facebook.

Sot është dita e verës e ka festime në të gjithë vëndin, por festimet më të mëdha priten në qytetin e Elbasanit, si kryeqëndra e kësaj dite.

lule.jpg

lule_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada Amerikane thirrje shqiptarëve: Aplikoni për bursa brenda kësaj date
TIRANË/ Nusja 21-vjeçare i vrau të ëmën, djali përlot rrjetin: Jam pishman moj nënë…(E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.011659860610962
array(1) { ["section"]=> string(63) "deputeti-i-elbasanit-uron-diten-e-veres-me-ca-foto-bruto-113205" }