Deputeti i Kuvendit shkrin talentin para publikut, ia merr këngës dhe i befason të gjithë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 03-12-2016

Deputeti që të gjithë e njohin si “kaubojsi” ka shpërfaqur një tjetër talent pas pikturës.

Eduart Ndocaj na ka treguar se di edhe të këndojë. I ftuar në “Top Show” , Ndocaj ka dhuruar spektakël për publikun duke kënduar krah dy rapsodëve të njohur, vëllezërve Lleshi.

Deputeti ndërkohë që këndon i bie edhe çiftelisë. Për më tepër ndiqni videon që ka krijuar mjaft atmosferë dhe është shpërndarë masivisht edhe në rrjetet sociale.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090429782867432
array(1) { ["section"]=> string(100) "deputeti-i-kuvendit-shkrin-talentin-para-publikut-ia-merr-kenges-dhe-i-befason-te-gjithe-video-61468" }