Deputeti i LSI, Agron Çela shtron iftar për vajzat dhe gratë shkodrane

Publikuar tek: barometri, më 08:16 11-06-2018 Deputeti i LSI, Agron Çela shtron iftar për vajzat dhe gratë shkodrane

Nё respekt dhe nderim tё muajit të madherueshëm të Ramazanit, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Agron Çela ka shtruar një yftar për gratë dhe vajzat Shkodrane.

 

Kjo traditë e bukur e cila vjen çdo vit nën atmosferën e veçantë që përcjell kjo festë në të gjithë komunitetin, bashkoi edhe sivjet në sofrën e yftarit deputetin Çela, sëbashku me keto gra e vajza qe pas një ditë të gjatë agjerimi, luten që Zoti t’ua pranojës sakrificën.

Me dhjetra gra dhe vajza por jo vetem u bënë bashkë në këtë iftar qe erdhi në një prej netëve më të mira per myslimanët, Nata e Kadrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02445387840271
array(1) { ["section"]=> string(76) "deputeti-i-lsi-agron-cela-shtron-iftar-per-vajzat-dhe-grate-shkodrane-123927" }