Deputeti i LSI publikon videon flagrante: Ja prova me zë e figurë që kryeministri urren integrimin në BE

Publikuar tek: aktualitet, më 18:45 12-01-2018 Deputeti i LSI publikon videon flagrante: Ja prova me zë e figurë që kryeministri urren integrimin në BE

Kryetari i grupit parlamentar Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka vijuar sulmet kundër kryeministrit Rama.

Këtë herë Vasili ka publikuar videon ku ai thotë që kryeministri Rama e urren integrimin në Bashkimin Europian.

‘Po j’ua vë në dispozicion ta dëgjoni vetë me zë dhe me figurë këtë kryeministër të paskrupullt, që flet, qan e qurrepset se gjoja e dashka shumë integrimin”,- shkruan Petrit Vasili ndër të tjera.

Më poshtë video:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Abuzimet në Prokurori, Arta Marku kërkon 'ndihmën' e qytetarëve
‘Adriatik Llalla pa shkollë të mesme. Kanë shkuar ta verifikojnë dhe...’ deklarata e fortë »
Article Logic
Execution time: 0.023226976394653
array(1) { ["section"]=> string(110) "deputeti-i-lsi-publikon-videon-flagrante-ja-prova-me-ze-e-figure-qe-kryeministri-urren-integrimin-ne-be-106359" }