Deputeti i PD, me një femër me valixhe në hotel para se t’i sulmonin mjetin (PROCESVERBALI)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:38 11-04-2016 Deputeti i PD, me një femër me valixhe në hotel para se t’i sulmonin mjetin (PROCESVERBALI)

Një dokument i Policisë së Shtetit ngre pikëpyetje dhe dyshime, sa i takon motive të sulmit ndaj makinës së deputetit të Partisë Demokratike, Bedri Hoxha, vitin e kaluar, në Burrel. Deputeti Hoxha deklaroi asokohe se, sulmi kishte prapavijë politike, duke e lidhur me detyrën e tij si ligjvënës të Partisë Demokratike. Madje, ligjvënësi u kërkoi institucioneve ligjzbatuese zbardhjen e ngjarjes së rëndë, ndërsa PD bëri një deklaratë të fortë. Por çfarë thotë Policia e Shtetit për këtë ngjarje? Një procesverbal përshkruan lëvizjet e deputetit demokrat, para sulmit ndaj makinës së tij.Në procesverbalin e mbajtur nga Oficeri i Policisë Gjyqësore, Azis Heta, thuhet se, nga makina kanë dalë dy persona, njëri i seksit mashkull dhe tjetri i seksit femër, të cilët kanë hyrë në hotel me valixhe në duar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo foto e Ramës është pëlqyer nga demokratë e socialistë
Foto e Ditës/ Nënë Hafizja trondit rrjetin: Prej tre ditësh ushqehet me bukë thatë se nipi i ka vjedhur pensionin »
Article Logic
Execution time: 0.012892961502075
array(1) { ["section"]=> string(94) "deputeti-i-pd-me-nje-femer-me-valixhe-ne-hotel-para-se-t-i-sulmonin-mjetin-procesverbali-37346" }