Deputeti i PD në autobusin me targa AA03GB, niset me protestuesit nga Shkodra

Publikuar tek: politike, më 10:24 27-01-2018 Deputeti i PD në autobusin me targa AA03GB, niset me protestuesit nga Shkodra

Deputeti i PD Bardh Spahia është nisur herët këtë mëngjes nga Shkodra drejt Tiranës bashkë me protestuesit e qytetit jugor për t’ju bashkuar protestës së opozitës.

Autobusi në të cilin po udhëton deputeti, dhe automjet e tjera nisur nga Shkodra mbajnë simbolikisht targën “AA03GB” në formë proteste ndaj “narkoshtetit” siç e cilëson opozita qeverinë e Ramës.

“Drejt Tiranes!

#Protestodheti

#ora12”, shkruan Bardh Spahia ndërsa ndan fotot.

dep1.jpg

dep2.jpg

 dep3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011416912078857
array(1) { ["section"]=> string(83) "deputeti-i-pd-ne-autobusin-me-targa-aa03gb-niset-me-protestuesit-nga-shkodra-108098" }