Deputeti i PD-së akuzon rëndë ambasadoren e Shqipërisë në Holand: Gënjeve hapur shqiptarët

Publikuar tek: politike, më 18:22 23-08-2017 Deputeti i PD-së akuzon rëndë ambasadoren e Shqipërisë në Holand: Gënjeve hapur shqiptarët

Deputeti sapo zgjedhur i Partisë Demokratike, Agron Shehaj me anë të një statusi në rrjetet sociale ka sulmuar ambasadoren e vendit tonë në Hollandë, lidhur me një intervistë që ajo kishte bërë më herët në një televizion.

Në postimin e tij në facebook, deputeti Shehaj e akuzon ambasadoren Aida Sakiqi se në intervistën e saj në “Tch”, ka gënjyer hapur qytetarët për dy çështje.

Ai thotë se ajo ka gënjyer kur ka mohur ekzistencën e raportit të Policisë Holandeze dhe për faktin se një vend i vetëm i BE-së nuk mund të ndikojë në heqjen e regjimit Shengen.

Më poshtë postimi i Agron Shehajt:

Capture.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097479820251465
array(1) { ["section"]=> string(95) "deputeti-i-pd-se-akuzon-rende-ambasadoren-e-shqiperise-ne-holand-genjeve-hapur-shqiptaret-89957" }