Deputeti i PS, biznesmeni i fuqishëm lë punët e Tiranës dhe shkon te... Kisha e Laçit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:09 24-01-2018 Deputeti i PS, biznesmeni i fuqishëm lë punët e Tiranës dhe shkon te... Kisha e Laçit (VIDEO)

Është padyshim një nga besimtarët më të devotshëm.

E kemi parë shpesh në Malin e Tomorrit, krah bektashinjve, por sot deputeti i PS, njëherazi biznesmen i fuqishëm, shfaqet në Kishën e Laçit. E kemi fjalën për deputetin e zgjedhur nga qarku i Durrësit në listën e 25 qershorit, Fidel Ylli.

Ja ku e shikojmë në këtë video nga ambientet e brendshme të Kishës teksa lutet me besim. Deputeti i PS është larguar kështu nga zhurma e politikës dhe punët e Tiranës për të gjetur qetësi në Kishë.

dep1.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017309904098511
array(1) { ["section"]=> string(94) "deputeti-i-ps-biznesmeni-i-fuqishem-le-punet-e-tiranes-dhe-shkon-te-kisha-e-lacit-video-107740" }