Deputeti i PS e thotë hapur: Unë jam i vetmi shok i Ramës në Parlament

Publikuar tek: politike, më 12:04 15-10-2018 Deputeti i PS e thotë hapur: Unë jam i vetmi shok i Ramës në Parlament Edi Rama, kryeministër

Fidel Ylli, i ftuar në emisionin KAPITAL në Vizion Plus, deputeti socialist i ështëpergjigjur pyetjes nëse ka dallim mes PS dhe "Rilindjes".

Ndër të tjera, Ylli thotë se marrëdhënia e tij me Edi Ramën nuk ka ndryshuar që nga koha kur janë njohur si sportiste të ish-klubit Dinamo

I pyetur se cfare mendon kur dëgjon se Rama e ka mbushur partinë dhe Parlamentin me shokët e vet, deputeti Ylli përgjigjet : 

“Une jam i vetmi shok i tij në Parlament. Ka qenë edhe Dash Peza, por ai u largua me deshirën e tij”

 "E kam shok Edi Ramen dhe e kam për nder", vijoi Ylli.

"Edi Rama ka vazhduar të hapë partinë ashtu sic nisi të bënte fatos Nano, tregon Fidel Ylli në Intervistën e tij

Më shumë nga rrëfimi i Fidel Yllit në video:

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha del urgjent në konferencë: Arrestoni Ardi Veliun dhe drejtorin e Policisë së Fierit
'Janë dërguar nga burgu' deputetët marrin MESAZHE për mbylljen e basteve, Rama u del GARANT: Mos kini frikë (ZBULOHET SMS-ja) »
Article Logic
Execution time: 0.013502836227417
array(1) { ["section"]=> string(76) "deputeti-i-ps-e-thote-hapur-une-jam-i-vetmi-shok-i-rames-ne-parlament-137884" }