Deputeti i PS flirton hapur me gazetaren: “Si quheni, unë jam...” (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:16 20-06-2017 Deputeti i PS flirton hapur me gazetaren: “Si quheni, unë jam...” (Video)

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, në seancën e fundit parlamentare nuk ka ngurruar të flirtojë me gazetaren e Tv Klan edhe pse përpara kamerave.

Biondja e emisionit “Stop” i “zë pritë” Bushatit përpara Parlamentit, por ky i fundit e shpërfill me qetësi pyetjen e saj dhe e pyet për emrin.

“Si quheni?”, “Unë jam Gena”, përgjigjet gazetarja, “Unë jam Ervini”, i thotë deputeti socialist me një buzëqeshje konstante në fytyrë.

“Gëzohem, unë të njoh”, i thotë më pas gazetarja, dhe akulli u thye.

Ndiqni videon në minutën 02:15, por ia vlen ta ndiqni edhe të plotë! /Newsbomb.al

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010179042816162
array(1) { ["section"]=> string(70) "deputeti-i-ps-flirton-hapur-me-gazetaren-si-quheni-une-jam-video-83185" }