Deputeti i PS i sëmurë në Itali, Rama nuk e harron por ngre dolli për shëndetin e tij

Publikuar tek: politike, më 22:16 23-12-2016 Deputeti i PS i sëmurë në Itali, Rama nuk e harron por ngre dolli për shëndetin e tij

Deputeti i PS-së, Bashkim Fino prej disa muajsh është duke u kuruar në Itali dhe për këtë arsye, kryeministri Edi Rama ka ngritur një dolli për shëndetin e tij.

Në drekën e shtruar pas Asamblesë së Partisë Socialiste, ku ishin zyrtarët më të lartë të kësaj force politike, Rama ka ngritur dollinë për Finon duke i uruar atij shërim sa më të shpejtë dhe rikthimin në Shqipëri.

Rama më pas ka falenderuar edhe bashkëpunëtorët e tjerë në partinë që drejton./Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068120956420898
array(1) { ["section"]=> string(90) "deputeti-i-ps-i-semure-ne-itali-rama-nuk-e-harron-por-ngre-dolli-per-shendetin-e-tij-63582" }