Deputeti i PS largohet nga Komisioni i Sigurisë pas 6 vitesh: Mirënjohës kolegëve të pozitës dhe opozitës, tani gati për...

Publikuar tek: aktualitet, më 14:35 06-05-2019 Deputeti i PS largohet nga Komisioni i Sigurisë pas 6 vitesh: Mirënjohës kolegëve të pozitës dhe opozitës, tani gati për...

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka zhvilluar sot mbledhjen e fundit në Komisionin e Sigurisë.

Përmes një postimi në profilin e tij, Ndreu shprehet se kjo ka qenë mbledhja e tij e fundit, ndërsa tani do i përkushtohet një misioni të ri, garës për bashkinë e Lezhës.

Postimi i Pjerin Ndreut:

Sot pas mbledhjes se fundit te Komisionit te Sigurise ne Kuvend, beme nje foto te gjithe bashke. U jam mirenjohes te gjithe kolegeve qe kam punuar ne ate komision qe nga viti 2013, te pozites dhe opozites, per gjithe mbeshtetjen, mirekuptimin, eksperiencen e ndersjellte, dhe tejkalimin e ndonje tensioni politik.

Pas 6 viteve jete aktive ne ate komision, ndjehem me i pjekur dhe me i pergatitur per te perballu sfiden e veshtire qe me pret ne Bashkine e Lezhes. Faleminderit kolege qe me dhate energji e force per te ecur para dhe per te konkuruar per te fituar !

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023841857910156
array(1) { ["section"]=> string(125) "deputeti-i-ps-largohet-nga-komisioni-i-sigurise-pas-6-vitesh-mirenjohes-kolegeve-te-pozites-dhe-opozites-tani-gati-per-163167" }