Deputeti i PS në garë për postin e Presidentit të FSHF-së, nesër zyrtarizon kandidaturën

Publikuar tek: sport, më 11:58 10-01-2018 Deputeti i PS në garë për postin e Presidentit të FSHF-së, nesër zyrtarizon kandidaturën

Bashkim Fino, deputet i Partisë Socialiste, pritet të shpallë nesër zyrtarisht kandidaturën për postin e Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit. 

Lajmin e kanë konfirmuar zyrtarisht burimet pranë depuetit socialist pranë ReportTV. E ndërkaq, duket se pas Armand Dukës, i cili nuk e ka shpallur ende zyrtarisht kandidaturën për FSHF, Bashkim Fino do të jetë kandidati i vetëm rival për këtë post.

Që prej disa ditësh, në media ka filluar debati për FSHF-në dhe zgjedhjet e pritshme të 7 shkurtit.    

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022525072097778
array(1) { ["section"]=> string(94) "deputeti-i-ps-ne-gare-per-postin-e-presidentit-te-fshf-se-neser-zyrtarizon-kandidaturen-106072" }